TOP 5 Párty her

TOP 5 Párty her

Nastal nám čas léta, prázdnin a dovolených. Určitě si každý z Vás občas zpříjemní večer nějakou tou grilovačkou, párty nebo posezením s přáteli. Proto jsme si pro Vás nachystali další článek ze série TOP5. Tentokrát půjde o hry, které se hodí právě pro větší skupinku lidí. Takže se pohodlně usaďte a začínáme!

5. místo

Cink Extreme

Tento ovocný mix chutí asi není nutné dlouže představovat. Jedná se o jednu z nejzábavnějších postřehových her. Hráči si vlastně jen rozdělí balíček karet rovným dílem a v každém kole hráč zahraje vrchní kartu ze svého balíčku. Na kartičkách jsou různé druhy ovoce, a pokud se sejde 5 kusů od jednoho ovoce na stole, musíte co nejrychleji zazvonit na zvoneček, který je uprostřed. Kdo to stihne první, získá všechny karty, které byly zahrány. Pokud Vám dojdou karty, končíte. Vítězem se stane ten z Vás, který obral ostatní spoluhráče. Jednoduché, ale velmi zábavné.

269 Kč  |  Koupit produkt


4. místo

Párty Alias

Na bramborové příčce se umístila hra, která má párty dokonce i v názvu. Párty alias je výbornou kombinací znalostí, pohybu a rychlosti. Princip hry je stejný jako u populárních Activit, jen trochu vylepšený. To znamená, že se páry snaží dohnat figurku od cíle na prvním místě. V cestě jim stojí pantomima, popis slov, slavných osobností, abeceda a veršování. Pokud se hráči naladí na stejnou notu, jistě se dostaví úspěch. Hru určitě doporučujeme.

499 Kč  |  Koupit produkt


3. místo

Telepatie

Třetí místo obsadila Telepatie. Hra, ve které se musíte naladit na stejnou vlnu jako spoluhráči. Úkol je jednoduchý. Vylosujete si slovo nebo obrázek a musíte napsat věci, které Vás napadnou ve spojitosti s vylosovaným obrázkem. Pokud napíšete stejné slovo jako Váš spoluhráč, získáte za něj vítězné body. Telepatie je hra, u které si zaručeně užijete spoustu legrace. Je to zase trošku něco jiného, než například Párty Alias nebo Activity. Určitě by Vám tato hra neměla uniknout!

579 Kč  |  Koupit produkt


2. místo

Vše nej!

Stříbrnou pozici obsadila hra, která se Vám zalíbí na první pohled. Krabice je totiž designována jako zabalený dárek. Pokud tedy sháníte vhodnou deskovou hru k narozeninám, určitě se podívejte na Vše nej! Teď už k samotné hře. Hra jako taková je také o dávání a dostávání dárků. V každém kole se otočí několik kartiček s různými dary a vy si musíte tipnout, kdo by jaký dárek rád dostal. Někomu by se třeba líbil gobelín, někomu květiny nebo dovolená na pláži. Zároveň i vy sami si vyberete 3 dárky, které bystě rádi dostali a jeden, který by Vás vůbec nepotěšil. Body dostáváte za správné obdarování a také za dary, které udělají radost Vám. Pokud tedy ještě sháníte dárek, už nemusíte!

459 Kč  |  Koupit produkt


1. místo

Krycí jména

Krycí jména. Hitparáda minulého roku. A není divu. Jde o výbornou telepatickou hru, která dokonce vyhrála Spiel des Jahres 2016. Hráči jsou rozdělení na dva týmy a snaží se uhodnout, kteří agenti patří do jejich skupiny. Všemu tomu velí dva kapitáni, kteří se snaží dávat nápovědy tak, aby dovedli svůj tým k vítězství. Mezi agenty se ještě pohybuje nájemný vrah, kterého za žádnou cenu nechcete potkat. Když párty, tak Krycí jména!

449 Kč  |  Koupit produkt


Závěrem

Doufáme, že jsme Vám alespoň trochu poradili, co si zahrát v létě. Párty her je mnoho a každého baví něco jiného. My jsme si vybrali osvědčené kousky a také nějaké ty novinky. Ať už si zvolíte Krycí jména, Cink nebo i iKnow, tak určitě neuděláte chybu. Přejeme příjemné léto, málo spálených špekáčků a hrajte hry! Ahoj příště! 🙂

Zobrazení:(411)