Kmotr: Impérium Corleonů

Kmotr: Impérium Corleonů

Drazí přátelé. I na začátku září pro Vás máme informativní článek o chystané hře od vydavatelství Blackfire. Tentokrát Vás seznámíme s hrou Kmotr: Impérium Corleonů. Do 15. září budou probíhat předobjednávky za zvýhodněnou cenu. Odesílat hru bychom poté měli do konce měsíce. Tak se pojďme podívat, co nás vlastně čeká.

Téma
Úplatky, výpalné, vraždy, intriky, boj o vliv a New York. Tyto indicie Vám jistě napoví, že se jedná o mafiánskou hru, ve které nebude o napětí nouze, a která má svou předlohu v knižním a filmovém Kmotrovi. Na konci 2. světové války se rozmohl organizovaný zločin v New Yorku a vy budete samozřejmě u toho.

 

 

 

 

 

 

 

O hře
Jako vůdce jedné z rodin se budete snažit o nadvládu newyorského podsvětí. Do celého města budete vysílat své dony, gangstery a další ‚spřízněné duše‘. To vše za účelem zastrašování, vydírání, vybírání výpalného a získávání nelegálního zboží. Jak vůdce budete muset udržovat i dobré vztahy se spojenci a plnit zakázky Dona Corleona. Ten se Vám později za Vaši věrnost odmění.

Hra nabízí vskutku výborný herní i vizuální zážitek. V krabici najdete plechové kufříky na peníze, plastové figurky, hrací plán, spousty karet a nějaké ty žetonky. Neváhejte a ponořte se do světa mafiánských bossů.

Předobjednávkový bonus
Pokud si hru objednáte do 15.9. 2017, dostanete hru za výhodnější cenu. Po tomto datu bude doporučená prodejní cena cca 2199 CZK.


Kmotr: Impérium Corleonů

Věk: 14+
Počet hráčů: 2-5
Čas: 60-90 minut

1 799Kč  |  Koupit produkt

HRA BUDE K DISPOZICI NA KONCI ZÁŘÍ

Zobrazení:(387)