První marťané: Dobrodružství na Rudé planetě

První marťané: Dobrodružství na Rudé planetě

Vážení čtenáři a fanoušci naší stránky. Tentokrát jsme si pro Vás, místo obvyklých článků, připravili jednu speciální novinku. Jedná se představení nové hry První marťané, která ke konci roku vyjde v češtině. U nás si tuto kooperativní deskovku můžete předobjednat již nyní a navíc Vám přibalíme zajímavé bonusy ke hře.

Téma
Mars – nádherná rudá planeta, která je Zemi nejblíže. Odjakživa nás fascinoval, a když už jsme se dostali na Měsíc, bylo jasné, co bude dalším cílem. Tak jako v reálném životě, tak i v této nové hře se dostanete do týmu, který poletí kolonizovat Mars. Nikdo však netuší, co Vás tam čeká a tak Vám nejednou půjde o holý krk.

 

 

 

 

 

 

O hře
První marťané jsou plně kooperativní hrou, která je řízena pomocí aplikace. Budete tedy potřebovat chytrý telefon či tablet. Zahrát si ji můžete v 1-4 hráčích. V této deskovce si vyzkoušíte roli prvních lidí na Marsu Budete provádět výzkumy, udržovat v chodu svou domovskou základnu, pěstovat rostliny a mnoho dalšího. Brzy však zjistíte, že Vám jde nejen o kolonizaci, ale i o přežití! Hra nabízí různé scénáře a kampaně s legacy prvky. Můžete se tedy těšit na otevírání obálek a nacházení nových komponentů.

Předobjednávkový bonus
Pokud si hru objednáte do 30.8. 2017, dostanete hru za výhodnější cenu. Od září bude doporučená cena 1899 CZK. Dále Vám zašleme scénář, který bude pouze pro předplatitele a pouze časově omezenou dobu.


 

První marťané: Dobrodružství na Rudé planetě

Věk: 10+
Počet hráčů: 1-5
Čas: 60-90 minut

1 548Kč  |  Koupit produkt

HRA BUDE K DISPOZICI V LISTOPADU

Zobrazení:(735)